Srpen 2008

Jak zavazovat tkaničky

15. srpna 2008 v 21:59 | Filipka |  ♥Other♥
Nevíte jak zavázat tkaničky,tak se jukněte!!!Třeba vám to nějak pomůže...

Příšerky s.r.o

4. srpna 2008 v 22:15 | Filipka |  Příšerky s.r.o.
Na začátku, když je záběr na dětský pokoj, kde se trénuje strašení, je na koberečku skateboard a vláček. Jenže o pár záběrů dál, když se příšerka vyleká dítěte, na koberečku vláček chybí a i skateboard je natočen úplně jiným směrem než předtím.

Titanic

4. srpna 2008 v 22:14 | Filipka |  Titanic
1.) [historické chyby] Ve scéně, kyž Rose s Jackem jdou do její kajuty, aby ji namaloval, tak Jack tam obdivuje jeden obraz od Moneta (Water-lilies). Baví se o tom, jak je úžasný a jak skvěle používá barvy. Ten obraz byl ve skutečnosti namalován v r. 1917.
2.) [faktické chyby] Na začátku filmu při odjezdu lodi natáčí někdo kamerou a klička je na levé straně (je to způsobené zrcadlovým převrácením), která se v téhle době nevyráběla. Je to poznat i ze záběrů, které nebyly přetočeny a klička je na správné straně.

Piráti z Karibiku

4. srpna 2008 v 22:13 | Filipka |  Piráti z Karibiku
Když Jack verbuje novou posádku, hrozí mu Marie pravou rukou. V jednom záběru má vztyčenou levou ruku.
Hrozba pravou rukou...


No teda fujky,fujky

4. srpna 2008 v 22:08 | Filipka |  Mrtvola se probrala, když jí brali orgány
Mrtvola se probrala, když jí brali orgány

Francouz vstal z mrtvých, když mu začali odebírat tělesné orgány.
Neuvěřitelným případem v těchto dnech žije celá Francie. Takový by snad nevymyslel ani velkou fantazií oplývající autor hororových povídek.

Ouu,ouu plastika

4. srpna 2008 v 22:07 | Filipka |  Hrůzná plastika: Příběh tygří ženy
Hrůzostrašná plastika "tygří ženy" Jocelyn Wildenstein vás nenechala chladnými. Za sérii operací utratila okolo 70 miliónů korun a výsledek byl strašný. Jaký je vlastně příběh této ženy? Co je zač?
Nenarodila se v bohaté rodině, ale brzy zjistila, že co není, může být. Především díky svému půvabu, který mohl znamenat jízdenku z nudy středostavovské rodiny Perissů ve švýcarském Lausanne. Když se naučila dobře střílet a lovit a zároveň pilotovat malá letadla, její kouzlo v mužském světě o poznání vzrostlo.
Zabodovala, když na loveckém víkendu v Keni uhranula Aleca Wildensteina. Tohoto miliardáře provázely takřka na každém kroku nejrůznější skandály. Už samotné bohatství rodiny asi nepocházelo z příliš košer zdrojů. Židovská rodina Wildensteinů byla obviňována z obchodování s nacisty, prodávali a nakupovali u nich umělecká díla.
Ale zpět k seznámení Wildensteina s Jocelyn. Alec byl uchvácen, když viděl před jednatřiceti lety Jocelyn na lovu lvů a hned příští den ji pozval na projížďku motocyklem po svém rozlehlém keňském pozemku.Netrvalo dlouho a oba sežehla vášeň. Stačilo pár polibků v nestřežené chvíli a byla ruka v rukávě. Cesta Jocelyn k miliardovému jackpotu, pohádkovému bohatství, byla úspěšná.

Bohatá svatba
Netrvalo to ani rok a pár stál u oltáře v Las Vegas. Po luxusní svatbě v roce 1978 se šťastní novomanželé usadili v prostorném Alecově bytě na newyorské Park Avenue. Jocelyn se učila nové roli mezi společenskou smetánkou. A šlo jí to poměrně rychle. Aby ne, všude, kam si vyrazili, utráceli majlant, na přepych si člověk zvykne rychle.
Podle některých zdrojů stál nákladný životní styl manžele milión dolarů měsíčně. Neuvěřitelné tempo utrácení? Ani ne, když musíte živit rozlehlé domy po celém světě. Pár si užíval ve svém bytě v Paříži, v plážovém domě v Karibiku, na zámku ve Francii, další dům měl v Lausanne, aby měla Jocelyn blízko k rodině.
A jejich hlavní sídlo? Pětipatrový "domeček" v New Yorku naplněný skvostnými a téměř nenahraditelnými uměleckými díly, mnoha ložnicemi a samozřejmě i vnitřním plaveckým bazénem.

Láska k exotickým zvířatům Jocelyn Wildenstein / foto: Daily Mail
Už tehdy měli Jocelyn i Alec rádi exotická zvířata. Jako domácí mazlíčky koupil Alec své ženě vzácné opičky, u svých domů budovali manželé přístřešky pro nejrůznější šelmy. Ty s nimi ostatně cestovaly po celém světě v luxusním soukromém tryskáči.
Jocelyn se stále více chtěla odlišit ve světě celebrit a smetánky. Toužila být jedinečnou, nenapodobitelnou. Ošacením to nešlo, i když jí Alec koupil kompletní sadu od Chanela, která byla navržena čistě jen pro ni, nikdo jiný ji obléci nemohl. Také šperky měla jedinečné, doplňky samozřejmě taktéž. Celkem deset miliónů dolarů utratil pyšný manžel za "vybavení" pro svou choť.
Ale té to nestačilo. Navíc se začala bát, že o něj přijde. Což se mohlo docela dobře stát, Alec nebyl žádný svatoušek a jiné sukně se mu stále líbily. Jocelyn se opravdu snažil a porodila mu dvě děti. Věděla také, že miluje džungli a dravé kočky, které v ní žijí. Víc než cokoliv jiného. A tehdy jí to napadlo. Stane se jednou z nich.

Chci být šelma
Obrátila se na svého plastického chirurga s nezvyklou žádostí. Chtěla, aby z ní udělal jednu z těch šelem, které Alec tolik miloval. A operatér navzdory svému překvapení z neortodoxní žádosti nakonec souhlasil.
Následoval nespočet operací. Nikdo vlastně není schopen s určitostí říci, kolik jich bylo. Výsledkem bylo, že původní Jocelyno kouzlo nenávratně zmizelo a místo ní nastoupila "královna džungle". Ale to byl začátek konce. Když ji manžel prvně uviděl, jen bezmocně zaječel hrůzou.
Rozčarovaná Jocelyn se proto znovu obrátila na chirurga. Podle neověřených informací, které okolo Jocelyn kolují, tehdy řada pacientů s hrůzou utíkala z čekárny. A dělá to dodnes, stále chodí na plastiky a stále upravuje to, co už se podle názoru většiny upravit nedá. Hrůzostrašný obličej trpí dalšími a dalšími zásahy.

Válka? Ne, rozvod!
Divili byste se, že to vše skončilo rozvodem? Asi ne. Deprimovaný Alec si v roce 1997 našel krásnou mladičkou Rusku a tím definitivně zlomil svému manželství vaz. Když přišla Jocelyn nenadále domů, našla tam cizí ženu v županu a později rozzuřeného manžela, který jí vyhrožoval se zbraní v ruce a mířil ji na srdce. Odjela a vrátila se s policejním doprovodem. Začal rozvod.
Rozvod byl stejně vášnivý jako začátek jejich vztahu. Bojovali o každičkou píď svého království. Byla to skutečná válka. Jocelyn chtěla 200 miliónů dolarů v hotovosti jako vyrovnání, k tomu desítky miliónů v uměleckých dílech, různé domy a 200 tisíc dolarů jako měsíční gáži.
Po dlouhém procesu odměnil soud Jocelyn vyrovnáním v řádu desítek miliónů dolarů. Pak ale ještě dlouho trvalo, než jí Alec peníze vyplatil. Nakonec se ale svého jmění dočkala. A kupodivu po čase i návratu ztracené lásky. Alec nejspíše nedokázal vymazat "kočičí ženu" ze své mysli i srdce a od roku 2000, kdy se oženil s druhou ženou Ljubou Stupakovou, se s Jocelyn tajně stýkal.
Ale nevydrželo to, Alec toto pondělí v osmašedesáti letech zemřel, zatímco šedesátiletá Jocelyn si užívá ve vztahu s módním návrhářem Lloydem Kleinem, jemuž je teprve osmatřicet...

Neuvěřitelné

4. srpna 2008 v 22:07 | Filipka |  Mladou dívku zabilo čištění zubů?!
Neuvěřitelným způsobem zemřela ve Velké Británii mladá dívka. Za její smrt může prý zubní pasta, kterou si krátce před skonem vyčistila zuby. 18. ledna 2008
To si alespoň myslí nešťastní rodiče devatenáctileté Francesky, která zemřela na anafylaktický šok. Alergická reakce ji zastihla večer v autě poté, co si vyrazila s kamarády. Projíždějící zdravotní sestra se jí v autě pokoušela resuscitovat, ovšem neúspěšně. O případu informoval deník Sun.
Rodiče věří, že to byla pasta
Dívka trpěla několika alergiemi a byla velice opatrná ohledně jídla a ostatních věcí, se kterými přišla do styku. Vždy používala pouze jeden druh zubní pasty - Aquafresh Mild & Minty, která jí nikdy nezpůsobila žádný problém. Jenže firma nedávno změnila design obalu téhle pasty.
Matka Kim říká: "Fracesca si začínala stěžovat na bolavé zuby a vřídky na dásních několik týdnů před tím, než zemřela. Ten večer, kdy si vyrazila, se její reakce zhoršila a muselo to spustit něco, co udělala před tím, než šla ven. Něco jako čištění zubů. Je to to jediné, co dává alespoň nějaký smysl a je možné, že v obalu pasty by mohla být příčina."
Alergie jsou různé
Patolog Dr Richard Prescott konstatuje: "Lidé trpí nejrůznějšímu alergiemi, ze zubních past, ústní vody nebo dokonce z tampónů."
Carolyn Singleton shledala, že Francesca zemřela na akutní anafylaktický šok a astma. Řekla: "Byla velmi opatrná. Je možné, že se u ní objevila alergie na něco, co jí před tím nedělalo problémy."
Ovšem rodiče chtějí, aby byla pasta otestována. Zástupce výrobce zubní pasty včera prohlásil: "Složení pasty se neměnilo od roku 2001, změněn byl pouze design obalu. Žádný závěr ohledně případu nebyl vydán. Obdrželi jsme za rok jen několik stížností na alergické reakce z pasty, které se ve Velké Británii prodá více než 1,9 miliónu ročně."


No jo,jak se asi zabavit v obchodě

4. srpna 2008 v 21:50 | Filipka |  Jak se zabavit v obchodě
1) Vzít několik krabiček kondomů a náhodně je vložit do vozíkům nakupujícím, kteří se nedívají.
2) Nastavit všechny budíky v oddělení domácích potřeb tak, aby zvonili v 5 minutových intervalech.
3) Udělat na podlaze vedoucí k toaletám tenkou dlouhou stopu rajčatovým džusem.
4) Přistoupit k zaměstnankynidomácích potřeb, říct oficiálním tónem: "Kód 3" a sledovat, co udělá.
5) Přijít k pulku Služby zákazníkům se žádostí koupit balení lentilek na splátky.

Jak polezu někomu na nervy

4. srpna 2008 v 21:49 | Filipka |  Jak lézt lidem na nervy
1. Pojmenujte svého psa "Pes"
2. Každému s kým mluvíte na všechno odpovídejte "To si jenom myslíš"
3. Prohlašujte, že musíte neustále nosit cyklistickou helmu jako součást astronautského tréninku
4. Volejte na různé 0800 operátory a zeptejte se, zdali by s vámi nechtěli jít na rande
5. Schovávejte doma jídlo na nepřístupná místa
6. Dívá-li se s vámi někdo na televizi, přepněte jiný kanál 10 minut před skončením filmu
7. Pokud s někým mluvíte, opakujte všechno, co řekl formou otázky
8. Napište X - ZAKOPANÝ POKLAD na různá místa v něčí automapě
9. V prádelně použijte vždy jeden celý věšák pro jeden pár vašich ponožek
10. Ptejte se lidí, jakého jsou pohlaví
11. Lžete ohledně očividných věcí, jako je třeba denní doba
12. Nechte si nazdobený vánoční stromeček až do září
13. Změňte si jméno na "Jan Aaaaaanovák" kvůli prestiži a slávě být na prvním místě v telefoním seznamu
14. Okusujte vypůjčené tužky
15. Nastříkejte se několika druhy kolínské najednou
16. Když jdete na operu, zpívejte spolu a herci
17. Stříhejte trávu kolem vašeho domu nůžkami
18. Ptejte se vašich kamarádů na divné otázky a jejich odpovědi si zapisujte. Mumlejte něco o psychologickém profilu
19. V jukeboxu pusťte tu samou písničku 15krát
20. Pozvěte hodně lidí na cizí oslavy
21. Když odcházíte od kopírky, nastavte jí na 200% zvětšení, nejtmavší mód, papír A5 a 99 kopií
22. Pořvávejte a mávejte na cizí lidi
23. Pište pouze velkými písmeny
24. Pište pouze mylými písmeny
25. Vyslovujte špatně sykavky
26. Klouzejte se na každém povrchu
27. Notujte si nahlas znělku z Milionáře a neustále ji opakujte
28. Doma nastavte budíky na náhodné časy a rozmístěte je po celém bytě
29. Naučte se morseovku a s přáteli mluvte pouze "Píp, píííp, píp, píííp, píííp"
30. Noste kalhoty naopak
31. Každou větu začínejte s "O-la-la"
32. Předstírejte, že máte ve vaší myši vysílačku a mluvte do ní
33. Říkejte ostatním, že existují pouze ve vašich představách
34. Nikdy se nikomu nedívejte do očí
35. Pořád se všem dívejte do očí
36. Když s někým mluvíte, čichejte k jeho ramenům
37. Dávejte si nohy na stůl
38. Mluvte s brněnským přízvukem
39. Noste divné boty
40. Střílejte z praku na lidi chodící kolem vašeho bytu
41. Každé dvě vteřiny přepínejte televizi na jiný kanál
42. Předstírejte, že jste R2D2
43. Volejte na náhodná čísla a říkejte, že držíte jejich dceru jako rukojmí
44. Mluvte tak tiše, aby vám nikdo nerozuměl
45. Jezděte na špatné straně vozovky
46. Říkejte každému, že jste bratrancem Miloše Zemana
47. Foťte lidi chodící po chodníku, zasmějte se na ně a rychle utečte
48. Stěžujte si Microsoftu na chyby ve Windows XP, které tam ve skutečnosti nejsou
49. Mluvte sami se sebou
50. Vytahujte lidem z knih záložky
51. Zavolejte na operátora. Při otázce "Jak vám můžu pomoci?" odpovězte "Ne, díky, jen se tu rozhlížím."

Jak ho asi naštveme?

4. srpna 2008 v 21:42 | Filipka |  Jak naštvat učitele
Domluvte se se spolužáky a v jeden okamžik spadněte všichni ze židlí.
Přilepte čtvrtku papíru na zem a sledujte, jak se jí učitel snaží zvednout.
Vykřikujte během hodiny nahodile a co nejhlasitěji jedno slovo (třeba mýdlo).
Pokud je venku hluboko pod nulou, otevřete o přestávce všechna okna.
Když píšete seminárku napište jí obrázkovým písmem nebo každé písmeno jinou barvou a velikostí.
Doneste si do školy kadidlo a svíčky a když bude učitel chtít ať mu odevzdáte seminárku, proveďte obřad, který má přinést dobrou známku.
Uveďte do seminární práce z ČJ, že jste čerpali ze Spidermana a Batmana.
V seminárce z ČJ porovnávejte chraktery Shakespearových postav s postavami ze South park či nějaké telenovely.
V dějepisu si vymyslete nějakou naprosto debilní příčinu nějaké historické události. Třeba že husitské války způsobila špatná kvalita a jídel a vymyslete si co nejvíc argumentů pro vaše tvrzení.
Nakreslete o přestávce na tabuli karikaturu profesora.
V hodinách VV pokreslete celou lavici a řekněte, že téma malby pro vás bylo tak silné, že se nedalo vyjádřit na papír.
Vyčítejte učitelce hudebky, že se učíte o Bachovi, Mozartovi,..a o Black Sabbath ne.
Na písemce se podepište otiskem své ruky.
Píšete slohovku? Zkuste ji napsat jednou brutálně dlouhou větou. Používejte různé závorky, středníky,..ale jen jednu tečku.
V den odevzdání seminárky přijďte pozdě, během hodiny vběhněte do třídy, pobíhejte tam se seminárkou v ruce a křičte: "Mám seminárku, mám seminárku!"
Udělejte do seminárky několik děr a řekněte, že vás na ulici napadli vrány.
Pokuste se při diktátu udělat v každém slově chybu.
V hodině dějepisu nazývejte všechny historické osoby familiárními názvy. Např.: Tomík Masaryků, Julda Caesar,...
Odmítněte ve VV kreslit, protože jste členem Greenpeace a nechcete ničit lesy.
Když začne hodina a učitel ještě nepřišel, vyprávějte svým spolužákům vtipy. Jakmile přijde, buďte do toho tak zabraní, že k vám bude muset přijít a zeptat se: "Neruším vás?" A vy odpovíte: "A víte že docela jo?"
Řekněte učiteli, že musíte domů, protože vašeho brášku unesli UFO.
Řekněte učiteli, že nemůžete odevzdat seminárku z ČJ, protože obsahuje státní tajemství, ale že jí četl člen BIS, a že je na jedničku.
Do hodiny VV si doneste pěnové tužidlo. To nastříkejte na výkres a řekněte učiteli, že téma se dá vyjádřit jedině takovou abstraktní formou. Potom výkres zapalte a prohlašte, že na tak geniální umělecké dílo není ještě lidstvo připraveno.
Když čtete v ČJ nějaký dlouhý článek, zastavte se a začněte jíst.
Chce po vás uklízečka ať se přezouváte? Tak jí řekněte, že spadáte pod přímé velení třídního učitele, a že ona vám nemá co rozkazovat.
Napište seminárku do dějepisu husím brkem.
Stáhli jste seminárku z netu a profesor to našel? Řekněte: "Ano pane profesore, našel jste to na internetu, ale tam jsem to nahrál já."
Noste si do hodin matematiky počítadlo ze ZŠ.
Přišpendlete na nástěnku kolečko salámu a čekejte, kdy si toho učitel všimne.
Když skončí poslední hodina ve školním roce, vyskočte radostí, vezměte svůj sešit a roztrhejte ho před učitelem.
Napište seminárku na jednu stránku a na dalších 8 napište, z čeho jste čerpali.
Nakreslete ve VV nějaký sprostý obrázek a podepište ho jménem nepřítomného spolužáka.


Botky crocs

4. srpna 2008 v 21:22 | Filipka |  ♥Other♥
Ahojky všem,
dlouho jsem vůbec nic nenapsala, takže se teď musím polepšit. A tak jsem pro vás všechny připravila naprosto bezvadný článek. Ale na začátek hádanka... je to barevné, gumové a děravé jako ementál. Co je to? Ano: botky CROCS, které ovlládli snad celý svět. Crocsmánie se rozšířila tak strašně rychle, že se to pár liidí ani nedozvědělo. Pro ty holky, které ještě neví úplně vše o těchto úžasných a moderních botkách, jsem připravila článek dostatečně dlouhý a zajímavý. Botky Crocs se dostanou opravdu všude.. už i v mém botníku jsou troje. :) Věřte, že si je zamilujete i vy a ozdůbkky jménem "jibbitz" také...

Proč "Crocs"?
Jak vznikl název "crocs"? Jméno těchto bot výrobci odvodili od krokodýla, který má stejné vlastnosti jako "crocs"-silný predátor, který se stejně pohybuje jak ve vodě, tak i na souši. Proto první typ Crocs byl pojmenován "Cayman" a připomínal svým zvhledemkrokodýlí tlamu.
Z čejo jsou?
Budete asi divit, ale jsou z gumy. Pokud chcete konkrétněji, tak z materiálul croslite. Boty se teplem těla zahřívá, následně tvaruje, a crocs se přizpůsobí noze svého majietele či majitelky. Botky jsou antibakteriální, a proto se nemusíte bát zápachu ani plísní.
Svět se všimnul a už to jelo
Boty jsou tak neuvěřitelně pohodlné a moderní, že není divu, že tyto sandály původně vyrobené jen pro vodní sporty, si začali kupovat i "obyčejní" lidé, které k svojí práci potřebují obyčejnou obuv. Kuchaři, lékaři, prodavačky... a tím to zdaleko nekončí. Crocsky si pořídil Jack Nicholson, Teri Hatcher, Al Pacino, Matt Damon, Alicia Silverstone, Val Kilmer, Jared Leto, Nicole Appleton. Několik středních škol začaly objednávat boty pro své studenty ve školních barvách jako součást uniformy. Tím to všechno začalo a pořád to jede dál.
A jak je to dnes?
Dnes již nechutně bohatá firma Crocs spolupracuje s italskými návrháři a designéry. Nové modely musí být nejen pohodlné, ale i moderní, jinak se na trhu neudrží! Proto již teď existuje více než 30 různých modelů. Mnoho odstínů a mnoho modelů! V ČR zatím můžete sehnat jedině modely Crocs Cayman, Prima nebo Mary Jane (tři z nejprodávanějších).
- A tady je 10 důvodů, proč je musíš mít:
1) Nic není tak měkké a pohodlné
2) Neváží skoro nic (17 dg)
3) Ventilační otvory zaručí tvým nohám pohodlí
4) Podrážka nezanechává na podlaze šmouhy
5) Materiál odolává bakteriím a zápachu, což tví přátelé rozhodně ocení
6) Moderní italský design s tvarovanou vystýlkou
7) Nekloužou
8) Jsou omyvatelné vodou
9) Jednoduché na údržbu
10) Voda a písek se snadno dostanou ven ventilačními otvory
Jibbitz
Jibbitz jsou ozůbky do dir Crocsek.Sheri Schmelzer z Colorada je 41 let a na ozdůbky na boty Crocs, dnes prodávané jako Jibbitz, přišla náhodou. Na své mateřské dovolené se roku 2005 rozhodla, že si vyrobí ozdůbky z hlíny tak, aby pasovaly do bot Crocs. Když se z práce vrátil její muž Rich, spočítal si, jak moc by na tom mohli vydělat. V tu dobu bylo již více než 26 milionů párů bot. Jen za první rok prodali 6 milionů kousků. Nápad od nich odkoupila firma Crocs- za deset milionů dolarů. Nyní se prodávají všechny možné tvary ozdůbek-kytky, zvířáka.. prostě vše.
Zdroj : kidsland.cz

Hello kitty-mobílky

3. srpna 2008 v 14:05 | Filipka |  Mobily Hello kitty
Pokud jste si oblíbili roztomilou kočičku Hello Kitty natolik, že chcete mít i mobil v růžovém provedení s jejím cool obrázkem, mám pro Vás dobrou zprávu.BenQ spolu se Siemensem vytvořili novou limitovanou edici. Cena mobilu je 179€, což je v přepočtu na koruny cca 4296Kč, při kurzu 24€.
Mobil je elegantně vysouvací a vypadá fakt krásně. Ze zadu má mobil cool obrázek Hello Kitty, který krásně vyniká na bílém podkladu. Mobil je navíc k dostání s roztomilým náramkem. Který je na mobilu jako třešnička na dortu;o). Značka: BenQ-Siemens AL26 Hello Kitty Edition.

Trpytivé mobílky

3. srpna 2008 v 14:04 | Filipka |  Mobily trpytivé

Máš už dost svého nudného mobilu a chceš nějaký netradiční kousek? Nebo jsi zaměřená na techniku než na design? Podívej se na nejstylovější mobily na trhu!


Nejdražší mobilní telefon na světě

Nejdražší mobil

Tento mobilní telefon je doposud nejdražší mobilní telefon který byl kdy vyroben, mobilní telefon je velmi pečlivá ruční práce, je pokryt diamanty té nejvyšší kvality a tělo tohoto přístroje je zlaté. Díky těmto doplňkům se vyšplhala cena na neuvěřitelných milión dolarů. Můžete se mrknout jak takovej kousek vypadá.
Nejdražší mobil Nejdražší mobil Nejdražší mobil
a další,po kliknutí se obrázek zvětší
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek